خرید kerio پرسرعت

خرید kerio پرسرعت

خرید کریو پرسرعت مایکروسافت با انتشار ویندوز ۱۰ در حدود ۱ ماه دیگر، تصمیم دارد علاوه بر جایگزین کردن ویندوز ۸، یکی از عمده ترین اپلیکیشن های آن یعنی نسخه لمسی اسکایپ را نیز بازنشسته کرده و کاربران را به استفاده از ورژن دسکتاپ این نرم افزار سوق دهد. Aga Guzik رییس بخش بازاریابی محصولات دسکتاپ این شرکت در همین راستا در وبلاگ خود می نویسد: «منطقی تر است از نسخه رومیزی خرید kerio پرسرعت اسکایپ استفاده کنیم که هرچند برای استفاده با ماوس و کیبورد طراحی شده اما قابلیت استفاده لمسی را نیز داراست، تا اینکه برای یک کارکرد، از ۲ نرم افزار مجزا استفاده نماییم.» مایکروسافت اعلام کرده کاربرانی که از نسخه لمسی اپلیکیشن فوق استفاده می کنند از تاریخ ۷ جولای مصادف با ۱۶ تیر، با پیغامی مبنی بر خرید سیسکو دانلود ورژن رومیزی این نرم افزار مواجه خواهند شد.

خرید kerio قوی

خرید kerio پرسرعت

خرید kerio پرسرعت

خرید کریو پرسرعت -البته باید توجه داشت مورد فوق به این معنی نیست که این آخرین باری خواهد بود که نسخه لمسی اسکایپ را می بینیم، چرا که با وجود قابلیت Continuum در ویندوز ۱۰، طبعا لازم است این اپلیکیشن نیز آپدیت شود تا قابلیت استفاده روی هر دو پلتفرم موبایل و رومیزی در آن وجود داشته باشد. در همین راستا و در ادامه تلاش مایکروسافت برای هرچه عمیق تر کردن ریشه های این نرم افزار درون پلتفرم ویندوز، خرید kerio پرسرعت قرار است اپلیکیشن یاد شده به عنوان نرم افزار اصلی پیغام رسانی در ویندوز ۱۰ مورد استفاده قرار گرفته و همانند سرویس iMessage اپل، قابلیت جفت شدن با شماره موبایل کاربر را نیز داشته باشد. همه این تلاش ها به این دلیل اتفاق می افتد که مایکروسافت بر خلاف دنیای سیستم عامل های خرید کریو پرسرعت رومیزی که با اختلاف زیادی حکمران آن است.

فروش کریو kerio

در پلتفرم های موبایل به هیچ عنوان شرایط خوبی ندارد. کمپانی ساکن ردموند در نتیجه سعی می کند با ایجاد تغییر و تحول در مجموعه آفیس و دیگر نرم افزارهای پرطرفدارش، به ارائه بهترین تجربه کاربری ممکن از آنها روی ابزارهای موبایل پرداخته و از این طریق بتواند کاربران بیشتری را به استفاده از ابزارهای های ویندوزی ساخته خودش و دیگران ترغیب نماید.خرید kerio admin admin خرید vpn, خرید فیلترشکن ,خرید کریو

این مقاله در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۴ و در دسته ی

خرید vpn

, مرکز دانلود

منتشر شد
//Code to paste for the Tall Button
برچسب‌ها