خرید vpn موبایل

خرید vpn موبایل

باترین سرویس VPN جهان یکی از VPN برای ALL نیازهای خود را! جاسوسی دولت، جرایم انترنتی، وب سایت های محدود خواهد بود در ان وقت میباشد، ISP سرعت گرفتن گلوگاه، P2P اشتراک گذاری فایل بلوک، محدودیت های بازی های آنلان و چه چیزی نیست؟ بسیاری از مشکلات. یکی از پاسخ ها.

tss.asia در ابتدا با معرفی خدمات VPN شخصی بود. بله، ما از پیشگامان می باشد. با علاوه، ما فعالیت شبکه های سریع گسترش خود موفق VPN با متنوع ترین محدوده امنیت، حفظ حریم خصوصی، ناشناس ماندن و جریان راه حل. اگر می خواهید آزادی انترنت، امنیت انترنت و حفظ حریم خصوصی انترنت پر در ان وقت میباشد، هیچ باتر از آن چیزی tss.asia وجود دارد. پس از همه، که در آن دیگری شما را دریافت ویژگی های شگفت انگیز مانند افزایش سرعت تا ۲۰Mbps، ۳۷۵+ سرور، ۵ باری با طور هموقت، نرم افزار سفارشی طراحی و پشتیبانی ۲۴/۷ مشتریان؟ اکنون وقت آن رسیده در ان وقت میباشد که شما تجربا

شبکه خصوصی مجازی موبایل همراه (موبایل VPN یا mVPN) فراهم می کند سیستم های موبایل همراه با دسترسی با منابع شبکه و برنامه های کاربردی نرم افزار بر روی شبکه خانگی خود را، وقتی که آنها از طریق دیگر شبکه های بی سیم و یا سیمی متصل شود.

buy mobile vpn

VPN ها موبایل در محیط های مورد در ان وقت میباشدفاده که در آن کارگران باید در همه وقت باز نگه داشتن جلسات برنامه، در طول روز کار می کند، با عنوان آنها را از طریق شبکه های مختلف بی سیم متصل شود، شکاف روبرو می شوند در پوشش، و یا با حالت تعلیق درآورد و از سر سیستم خود را با منظور حفظ عمر باتری.VPN معمولی می عملکردد چنین رویدادی زنده ماندن نیست، بالاا تونل شبکه مختل می شود، باعث برنامه های کاربردی با قطع، وقت از، [۱] شکست، و یا حتی سیستم رایانه خود را با سقوط. VPN ها همراه با طور معمول در امنیت عمومی در ان وقت میباشدفاده می شود، مراقبت در منزل ، تنظیمات بیمارستان، زمینه مدیریت سرویس، آب و برق و سایر صنایع. با طور فزانده، آنها هستند که توسط حرفه ای های موبایل همراه و کارگران یقه سفید با تصویب رسید.

با نقل از سایت خرید vpn با مقاله ای جدید می پردازیم:

خرید vpn موبایل

خرید vpn موبایل

————————————–
شبکه خصوصی مجازی موبایل همراه
موبایل VPN

باترین vpn موبایل

————————————–

همان طور که در پست قبل توضیح دادیم خرید vpn سرور اروپا با مقاله جدید می پردازیم:

درباره موبایل VPN با IPSec

موبایل با IPSec VPN اتصالات از نرم افزار سرویس گیرنده از IPSec VPN نصب خواهد بود بر روی یک خرید vpn موبایل کامپیوتر از راه دور و یا سیستم را می پذیرد. مشتری باعث می شود یک ارتباط امن از کامپیوتر راه دور با شبکه محافظت خواهد بود خود را از طریق یک شبکه نا امن، از جمله انترنت می باشد. مشتری موبایل VPN با در ان وقت میباشدفاده از امنیت پروتکل انترنت (IPSec را) برای حفظ اتصال.

Fireware XTM پشتیبانی از دو مشتری از IPSec VPN:

پتیاره نرم VPN کارفرما

شما می عملکردید مشتری پتیاره نرم VPN برای ویندوز با طور مستقیم از WatchGuard پورتال دانلود میکنند، یا از پتیاره نرم (http://www.shrew.net/download). مشتری پتیاره نرم VPN بر روی سیستم های XTM WatchGuard که با در ان وقت میباشدفاده از Fireware XTM v11.4.1 یا بالاتر، و در مجمر X سیستم های الکترونیکی سری که با در ان وقت میباشدفاده از Fireware XTM v11.3.4 یا بالاتر پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر، نگاه میکنند با درباره مشتری پتیاره نرم VPN.

WatchGuard XTM از IPSec VPN موبایل مشتری

شما می عملکردید مشتری WatchGuard از IPSec VPN موبایل از WatchGuard پورتال خرید vpn موبایل دانلود میکنند. ان مشتری VPN، طراحی خواهد بود توسط NCP، سازگار با تمام نسخه های Fireware XTM در ان وقت میباشد، و پشتیبانی از تمام WatchGuard موبایل VPN با تنظیمات پیکربندی IPSec را.از IPSec VPN موبایل مشتری شامل مجوز آزمایشی ۳۰ روزه رایگان. برای در ان وقت میباشدفاده از سرویس گیرنده پس از دوره آزمایشی ۳۰ روز اولیه، شما باید یک مجوز WatchGuard از IPSec VPN موبایل مشتری خرید.

WatchGuard همچنین پشتیبانی از مشتری NCP (http://www.ncp-e.com) برای اتصال با شبکه با سیستم های WatchGuard.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتری theIPSec موبایل VPN، درباره مشتری XTM از IPSec VPN موبایل را مشاهده میکنند.

فیلترشکن موبایل VPN

در ان وقت میباشدفاده از موبایل همراه با IPSec VPN با سیستم های آندروید

دو مشتریان VPN که شما می عملکردید با یک سیستم XTM در ان وقت میباشدفاده میکنند تا موبایل همراه با قابلیت اتصال با VPN IPSec را از یک سیستم اندیشه وجود دارد.

آندروید مشتری VPN بومی

سیستم های موبایل همراه در ان وقت میباشد که آندروید نسخه ۴٫X ران کنید و بعد از آن شامل یک مشتری VPN. شما می عملکردید مشتری های آندروید VPN با یک اتصال VPN IPSec را با یک سیستم WatchGuard XTM که ران کنید می شود Fireware XTM v11.5.1 یا بعد از آن در ان وقت میباشدفاده میکنند. برای ان کار، شما باید تنظیمات VPN بر روی سیستم XTM خود را پیکربندی برای مطابقت با آن در سیستم اندیشه. بعداز وردود به، دستی پیکربندی تنظیمات کلانت VPN بر روی سیستم آندروید برای مطابقت با تنظیمات بر روی سیستم XTM. پیشنهاد ما با شما در ان وقت میباشدفاده از آندروید نسخه ۴٫۰٫۴ و یا بعد از IPSec VPN برای اتصال با یک سیستم WatchGuard XTM.

برنامه WatchGuard موبایل VPN برای آندروید

برنامه WatchGuard موبایل VPN برای آندروید نرم افزار VPN در ان وقت میباشد که می عملکردید در ان وقت میباشدفاده میکنند برای وارد کردن یک VPN موبایل با مشخصات IPSec و بعداز وردود به با در ان وقت میباشدفاده از آن تنظیمات برای اتصال با شبکه شما می باشد. شما می عملکردید مشتری WatchGuard آندروید VPN با یک اتصال VPN IPSec را با یک سیستم WatchGuard XTM که ران کنید می شود v11.7 XTM Fireware و یا بعد از در ان وقت میباشدفاده میکنند. برنامه WatchGuard موبایل VPN بر ۴٫۰٫x آندروید و یا ۴٫۱٫x. پشتیبانی

برای اطلاعات بیشتر، نگاه میکنند با مورد WatchGuard موبایل VPN برنامه.

WatchGuard آزمایش کرده در ان وقت میباشد پیکربندی IPSec شبکه اختصاصی مجازی در انجا بر روی ان سیستم های آندروید توضیح داده خواهد بود:

سامسونگ کهکشان S III – ۴٫۰٫۴ آندروید
سامسونگ کهکشان Travian.ir :: تراوین – ۴٫۱٫۱ آندروید
Travian.ir :: تراوین ۷ قرص – ۴٫۱٫۱ آندروید
HTC حس ۴٫۰ – آندروید ۴٫۰٫۳
HTC ReZound – ۴٫۰٫۳ آندروید
شما می عملکردید همان VPN موبایل با تنظیمات IPSec برای اتصال با VPN از مشتری های آندروید VPN بومی و برای برنامه WatchGuard موبایل VPN برای آندروید در ان وقت میباشدفاده میکنند. شما می خرید vpn موبایل عملکردید همان تولید مشخصات برای اتصال با VPN از سیستم عامل Mac OS X و یا در iOS سیستم در ان وقت میباشدفاده میکنند.

VPN موبایل چه خبر؟
کلید با گسترش موبایل موفق
ان بنیاد از در ان وقت میباشدقرار موفقیت آمیز موبایل همراه نرم افزار موبایل همراه VPN (شبکه خصوصی مجازی) فراهم می کند که کارگران همراه با امن، قابل اعتماد، دسترسی از راه دور با منابع شبکه و اطلاعات را از تقریبا ها جایی در ان وقت میباشد. فقط یک VPN موبایل طراحی خواهد بود در ان وقت میباشد برای مقابله با چالش های منحصر با فرد مانند امنیت بی سیم، عملکرد و رومینگ همراه با محاسبات موبایل همراه.

VPN ها سنتی برای محیط زیست موبایل ساخته خواهد بود نمی
یکی از نقاط ضعف پروتکل انترنت اصلی (TCP / IP) در ان وقت میباشد که آن را شامل ابزاری بومی برای حصول اطمینان از صحت خرید vpn موبایل و حفظ حریم خصوصی داده ها با عنوان آن را بیش از یک شبکه عمومی عبور می کند نیست. برای پرداختن با ان ضعف، فن آوری VPN توسعه داده شد که هویت اعتبار و رمز در آوردن داده ها بین دو یا چند سیستم در تونل VPN Internet.Mobile ارسال

ان فن آوری VPN متعارف، از جمله PPTP، IPsec و SSL کار بزرگ برای کاربرانی که از سیستم های ثابت اتصال (PC با خانه بیش از پهنای باند مسکونی، یک لپ تاپ بیش از یک هتل LAN، و یا حتی یک PDA در یک نقطه داغ سیم Wi-Fi)، با عنوان آنها در ان وقت میباشدفاده از آدرس IP برای شناسایی سیستم در انتهای تونل. اما یک بار که سیستم در حال حرکت، اتصال فیزیکی، نقطه اتصال شبکه، و آدرس IP با احتمال زیاد با تغییر هستند.VPN معمولی با سادگی نمی عملکردد با ان تغییرات وفق دهند.

ان تونل شبکه مختل می شود و باعث جلسات برنامه با قطع، وقت از، شکست، و یا حتی سیستم رایانه خود را با سقوط. ان اغلب مجبور با کاربر برای راه اندازی مجدد ارتباط، از ابتدا، امکان داشتن از دست داده کار و یا انتقال داده ها در ان وقت میباشد که در فراند در وقت اختلال بود.

خرید سیسکو

اضافه کردن ان قطره تا، فاکتور در وقت و باره وری از دست داده، و شما شروع با دیدن چقدر چالش برانگیز در ان وقت میباشدقرار فن آوری موبایل همراه می عملکردد بدون ابزار مناسب در ان وقت میباشد.

انتخاب VPN موبایل

همانطور که با ها نرم افزار، خرید vpn موبایل گزینه های متعدد در مجتمع بزرگ فیلترشک برای انتخاب وجود دارد. در هنگام انتخاب یک VPN موبایل همراه، از ویژگی های کلیدی بالا باید خرید vpn موبایل در نظر گرفته شود:

درست در ان وقت میباشد تداوم کاربرد: عملکردایی حفظ جلسات برنامه، حتی از طریق تعلیق و رزومه چرخه و از دست دادن اتصال
در ان وقت میباشدانداردهای مبتنی بر امنیت: پشتیبانی از احراز هویت دو عامل، ورود و خروج سیستم، FIPS 140-2 رمزگذاری AES، NSA رمزگذاری سوئیت B و عملکردایی قرنطینه سیستم های از راه دور
متمرکز کنسول مدیریت: کنسول مبتنی بر مرورگر در ان وقت میباشد که با تولید نمایش را با سیستم متصل و گزارش مفصل
باینه سازی عملکرد بی سیم: ارائه عملکردایی با طور خودکار کاهش مصرف شبکه و بابود عملکرد و برنامه پاسخگویی، با خصوص خرید vpn موبایل در ان شبکه های موبایل همراه

این مقاله در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ و در دسته ی

خرید vpn

منتشر شد
//Code to paste for the Tall Button
برچسب‌ها