مشکلات دانلود سایفون

مشکلات دانلود سایفون

فیلتر شکن سایفون که به تازگی در بین کاربران ایرانی پیرو پیدا کرده میتونه مشکلات دانلود سایفون یک تاختن امنیتی برای آنها حساب شود چرا که این نرم اسباب ها موجبات به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی یک کاربر در یک سرور عمومی می شود

. این باره وقتی بحرانی می شود که کاربری بخواهد با به کارگیری نرم اسباب فیلتر شکن سایفون در اینترنت آغاز به گشت و خرید فیلترشکن گذار کند و در این وسط هر از برخی مواقع با کارت بانکی خود اقدام به خرید نماید و یا به ایمیل ها و حساب های کاربری مهم خویش وارد شود که این مورد باعث خواهد شد اطلاعات بسیار مهم کاربر در یک شبکه عمومی به اشتراک گذاشته شود .

 

نصب سایفون در ویندوز

در مورد نرم اسباب فیلتر شکن سایفون : این یک نرم افزاری است عمومی جهت تغییر آی پی و با هدفگیری گذر از کریو فیلترینگ سایتهای مستهجن و خلاف قوانین اسلامی و کشوری در ایران . در این نرم انگیزه ها که از امنیت فوق العاده زیر هم برخوردار هست اطلاعات شخصی کاربران جمع آوری می شود و حتی در خویش نرم افزار هم به برخی از این موارد اشاره شده که ” جهت ارتقا کیفیت نرم انگیزه ها برخی از اطلاعات کاربران اندوخته می شود ”

در ایرانی که به راحتی ویندوز سون کرک می شود آیا به نظرتون نمیتوان در سورس برنامه سایفون دست کاری کرد ؟ و اونو در اینترنت در بین کاربران به اشتراک گذاشت ؟ به راحتی میشه این شغل نمایش داد و دارن می کنن و اطلاعات شخصی کاربران بدست برخی کسان هوده جو به خطر می افتد .

مشکلات دانلود سایفون

مشکلات دانلود سایفون

این نرم انگیزه ها از لحاظ توان امنی به حدی هست که گوگل برخی از اوقات از ارائه سرویس به این پراکسی پرهیز میکند و آن را مضر میداند .

باگ برنامه سایفون

توجه کنید که فیلترینگ تنها در ایران نیست و در بسیاری از کشورهای جهان مانند آمریکا نیز این باره انجام میشود شما چند لحظه ای اندیشه کنید و خودتون رو جای تست وی پی ان والد و مادر کودکان و نوجوانی بذارید که در اینترنت در حال گردش هستند و اگر فیلترینگ نباشد حتی با جستجوی عکس ماشین هم گوگل به اشتباه هر از برخی مواقع عکس ها مستهجن رو میاره که روح لطیف و منزه کودکان و نوجوانان معصوم با دید این صحنه ها به خطر می افتد حال که جالبه بدونید که کشور آمریکا که خود برخی از سایتهایی رو که فیلتر کرده است.

 

نصب برنامه سایفون

اگر یک سایت پراکسی مخصوص به عبور از اون وجود داشته باشه باهاش برخورد قانونی میکنه . در آمریکا و کشورهای اروپایی این نرم افزارهای پراکسی به ۲۰اسپید معنای پیش کش کردن اطلاعات شخصی خود به جهان هست اطلاعاتی که آبرو و سرمایه مادی و معنوی یک انسان را به خطر می اندازد .

اخیرا احد از شرکتهای پرداخت بانکی در ایران که کاربرانش طعمه همین نرم اسباب های به اصطلاح فیلتر شکن شدند این گون پیام داده است :

چرا نباید سایفون نصب کرد

به اطلاع کلیه کاربران محترم میرساند، با بررسی های امنیتی اتمام شده روزانه، مشخص شد که کسان مجهول الهویه به حساب بعضی از کاربران پی لاین که از VPN ها و فیلترشکن های رایگان کاربرد میکنند دسترسی پیدا نموده اند.

شدیدا پافشاری می شود که هیچگاه از نرم افزارهای مجانی عبور از خرید ikev2 و VPN های مجانی در هنگام ورود به حساب پی لاین خود استفاده نفرمایید.

بدیهی ست مشکلات به هستی امده برای این تقسیم از کاربران در به کارگیری ابزارهای غیرمطمئن و ناامن، یکراست به عهده کاربر می باشد.

خوب حالا خودتون اندیشه کنید ببینید که با این نرم افزار های مجانی که سرورشون عمومی و یکسان چه خطراتی را میتوان ایجاد کرد . امیدوارم که شما عزیزان هیچ وقت در این نوع خطر های مادی و معنوی به مانع نیافتید .

این مقاله در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ و در دسته ی

برنامه سایفون

منتشر شد
//Code to paste for the Tall Button
برچسب‌ها