نمایندگی فروش وی پی ان

نمایندگی فروش وی پی ان

با سلام خدمت دوستان عزیز

خیلی از دوستان تقاضای نمایندگی سرویس های وی پی ان ما رو دارند و چه از طریق ایمیل و چه از طریق تلگرام پیام میفرستند . باید خدمت این دوستان و شما دوست عزیزی که دنبال پنل نمایندگی هستید عرض کنم که سایت های وی پی ان پنل نمایندگی ارائه نمی دهد چون اکثر پنل های نمایندگی موجود دارای باگ های فراوانی هستند که این باعث مشکلات زیادی هم برای شما و هم برای ما میشود.سایت ما فقط به صورت اکانتی در خدمت شما عزیزان است و هر چقد تعداد خرید اکانت بیشتر باشد تخفیف بیشتری داده میشود.

برای دوستانی که متوجه نشدن باید توضیح بدم که مثلا شما ۵۰ عدد یوزرنیم یک ماهه به ما سفارش میدید با یوزر دلخواه مثلا مشتری  موبایل تندیس  ۵۰ عدد یوزر یک ماهه میخواد وما یوزرهای مشتری رو از tandis1 تا tandis50  با قیمت X تومان براشون ایمیل میکنیم.

برای اطلاع از قیمت ها به پشتیبانی ما پیام بدهید.

دقت کنید که مدت اعتبار اکانت ها از روزی شروع میشه که یکبار با اون یوزر متصل شوند.

معمولا اکثر سایت های ارائه دهنده وی پی ان پرسرعت و معتبر به همین صورت که خدمدتون عرض کردم کار میکنند. لطفا گول تبلیغات الکی و پنل رو نخورید چون اگر شما پنل داشته باشید و هر زمان به هر دلیلی با فروشنده قطع رابطه کنید تمام یوزرهای شما قطع خواهد شد ولی به صورت اکانتی هیچوقت این اتفاق نخواهد افتاد.اگر سوال خواصی دارید لطفا به پشتیبانی تلگرام پیام بدهید.

فروشگاه وی پی ان

نمایندگی فروش وی پی ان

نمایندگی فروش وی پی ان

قالب چند منظوره وردپرس Avenue سلام دوستان؛ قالب وردپرس Avenue یک قالب واکنشگرا بوده و میتوانید از آن برای سایت های مختلفی مثل بزینس، شخصی، آزانس و … استفاده کنید. قالب وردپرس Avenue در دستگاه های مختلف به زیبایی نمایش داده میشود. راه اندازی این …

 

این مقاله در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ و در دسته ی

خرید vpn

منتشر شد
//Code to paste for the Tall Button
برچسب‌ها