وی پی ان رایگان برای لپ تاپ

وی پی ان رایگان برای لپ تاپ

برای استفاده از وی پی ان رایگان برای لپ تاپ و خرید اکانت فیلترشکن قوی از سایت مای نت vip وی پی ان رایگان برای لپ تاپبهترین سرویس های وی پی ان رایگان برای لپ تاپ با قابلیت اتصال پایدار و سرعت بالا استافده کنید.
وی پی ان رایگان برای لپ تاپ

امروزه میخواهیم به معرفی سرویس های که کاربرد بیشتری روی لپ تاپ دارند بحث کنیم. سیستم عامل لپ تاپ ها به ۲ دسته تقسیم میشوند. معمولا از سیستم عامل ویندوز یا مک شرکت اپل پیشتیبانی میشوند. البته لازم به توضیح است که os بیشتر برندهای لپ تاپ ویندوز هستند و نه لپ تاپی که انحصارا تولید خود شرکت اپل هستند دارای سیستم عامل مکینتاش هستند.

vpn رایگان لپ تاپ

سرویس هایی که برروی هردو مشترک قابل استفاده است میتوان به : خرید کریو ، سیسکو ، pptp , اپن وی پی ان اشاره کرد. ویندوز یک vpn رایگان لپ تاپ فیلتر شکن دیگر را نیز پشتیبانی میکند به اسم تونل که خود این تونل زیر مجموعه هایی مثل تونل پلاس ، پی ام ۹ ، اس تونل را در خود جا داده است. که جهان وی پی ان کل این فیلتر شکن هایی که از آنها نام برده شد را در قالب یک کانکشن هوشمند به مشتریان ارائه میکند که کاربر احساس راحتی کند و گیج نشود. چون این کانکشن بسیار ساده و فارسی بوده و دارای پشتیبانی میباشد. کل این کانکشن در اصل از پروکسی فایر بهره میگیرد و هر کدام از سرویس هایی که به شما اعلام شد در واقع پروتکل هایی از پروکسی فایر هستند.

vpn برای ویندوز

انشاالله در بخشی دیگر به طول کامل از سرویس پروکسی برای شما توضیح خواهیم داد. برخی به دنبال وی پی ان رایگان برای لپ تاپ هستند که میتواند از مرورگرهایی که فیلتر را رد میکنند استفاده خرید ikev2 کنند یا از نرم افزار هایی مانند : سایفون یا فری گیت که البته برای امنیت لپ تاپ شما ما این وی پی ان های رایگان را توصیه نمیکنیم برای دانستن بیشتر در این مورد میتوانید به مقاله ی دانلود vpn رایگان مراجعه کنید. در آنجا به طور کلی در مورد مزایا و معایب رایگان بودن برای شما توضیح داده شده است. پس از خرید یک وی پی ان خوب برای لپ تاپ خود از بالای سایت ما میتوان آموزش های نصب را مشاهده کنید.

vpn برای ویندوز

وی پی ان رایگان برای لپ تاپ

pptp , بهترین وی پی ان برای لپ تاپ , دانلود vpn برای لپ تاپ , سیسکو ,فیلتر شکن , فیلتر شکن رایگان لپتاپ , جهان وی پی ان

این مقاله در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳ و در دسته ی

vpn برای ویندوز

, اخبار سایت

منتشر شد
//Code to paste for the Tall Button
برچسب‌ها